Reduced price!
BALERINA PER FEMRA KLASIKE  Zoom
BALERINA PER FEMRA KLASIKE BALERINA PER FEMRA KLASIKE BALERINA PER FEMRA KLASIKE BALERINA PER FEMRA KLASIKE BALERINA PER FEMRA KLASIKE
BALERINA PER FEMRA KLASIKE

BALERINA PER FEMRA KLASIKE

L1,550

L3,100

-L1,550

New product

  • Qendroni ne maje me stilin klasik te balerinave tona me majuca.
  • Jane te destinuara per te qene nje nga kepucet me te veshura te garderobes suaj.
  • Dhe hidhini nje sy te gjitha ngjyrave, te kombinueshme me gjithcka...

ARTIKUJ TE NGJASHËM

Gallery

only logged users can upload product photos click here to login

No pictures uploaded